داستان نیکا

کرم درمان زخم دیابت و زخم بستر نیکا محصول سال ها مطالعه و تحقیق در مورد تأثیر عسل در ترمیم زخم است. این کرم مدت ها به شکل سفارشی ترکیب و در اختیار بیماران قرار می گرفت. با افزایش سن سالمندی و ابتلا به بیماری دیابت در ایران، تقاضا برای درمان با این فرآورده به طور پیوسته بیشتر میشد. تا آنجا که تصمیم گرفتیم با حفظ اثر بخشی، این محصول را به طور گسترده تولید کنیم

.

نیکا فرآورده های کاملا ارگانیک

ما برای تولید محصولات نیکا از گیاهان داروئی و عسل کاملا ارگانیک استفاده می کنیم. برای اطمینان از اثر بخشی فرآورده های نیکا، گیاهان داروئی با نظارت مستقیم کارشناسان نیکا تولید می شوند و به دلیل حساسیت زیاد، عسل و سایر فراورده های زنبور عسل که در محصولات نیکا مورد استفاده قرار می گیرند به شکل مستقیم و تحت شرایط خاص توسط گروه نیکا تولید می شوند. مزارع قرار گیری کندوهای تولید عسل نیکا برای دوری از آلودگی های محیطی و مجاورت با پوشش های خاص گیاهی در ارتفاعات انتخاب شده اند.

زخم دیابتی و زخم بستر نگران کننده هستند

زخم ها گاهی نسبت به درمان مقاومت می کنند، عمیق می شوند یا در سطح پوست گسترش پیدا می کنند. گاهی عفونت با خود به همراه می آورند. و ممکن است کار را به جایی برسانند که راهی جز قطع عضو باقی نماند.
زخم های دیابتی و زخم بستر از لجباز ترین ها در این دسته هستند.
در این شرایط نگرانی بیمار و خانواده او به خوبی قابل درک است.

  • ما زخم را می شناسیم و آن را درمان می کنیم
  • شرکت فرآورده های طب سنتی نیکا
  • درمان جایگزین قطع عضو

تهدید عفونت برای بدن جدی است. به همین دلیل اقدامات تهاجمی مانند عمل جراحی قطع عضو برای مقابله با عفونت ناشی از زخم و نجات جان بیمار توسط مراکز درمانی انجام می شود. ما در گروه تحقیقات زخم نیکا راه حلی جایگزین برای قطع عضو ارائه می کنیم.

ما برای درمان زخم، پیوسته تحقیق می کنیم

نمونه های فراوانی از بیماران وجود دارند که توانسته اند با استفاده از محصول تخصصی درمان زخم الیو و هانی نیکا پای مبتلا به زخم دیابتی خود را از قطع شدن نجات دهند. و بیماران بستری زیادی، گسترش زخم بستر خود را متوقف و آن را ترمیم کنند. به یاد داشته باشیم قطع عضو بارعاطفی زیادی به بیمار و اطرافیانش وارد کرده و زندگی مستقل را برای بیمار دشوار می کند.
ما برای درمان زخم تحقیق می کنیم تا قطع عضو همیشه آخرین راه باقی بماند.

تجربیات مشتریان در مورد کرم اُلیو و هانی نیکا

برای مشاهده تجربیات بیماران در استفاده از کرم الیو و هانی نیکا روی ویدئو کلیک کنید. در این ویدئو بیماران از مواجه با زخم های مزمن و چالش های مرتبط با آن صحبت می کنند. ضمنا صحبت های آقای محمد کاظم رشیدی سازنده کرم الیو و هانی و بنیانگذار شرکت نیکا در ابتدای ویدئو شنیدنی است