درباره درمانجو

زمان هیچ زخمی را بهبود نمی بخشد ! بلکه کاری که شما با زمان انجام می دهید زخم را بهبود می بخشد.

مراقبت از زخم اعم از جسمی، عاطفی یا معنوی پیچیده است. اما برخورد با زخم های جسمی می تواند سخت ترین نوع باشد زیرا که با جان و هستی شخص سر و کار دارد. مداخله به موقع با درمان درست و پانسمان مناسب کلید بهبود زخم های جسمی است. عفونت ها در به تأخیر انداختن بهبود زخم از موارد اصلی در روند بهبود هستند. ناآگاهی می تواند باعث ایجاد عوارضی شود که منجر به مشکلات جدی سلامت و حتی مرگ می شود. انتخاب آگاهانه در مورد پانسمان، باند، ضد عفونی کننده زخم و غیره ، می تواند دشوار باشد.

ما در درمانجو این چالش را درک می کنیم و سعی می کنیم خلاء هایی را که وقتی یک خریدار به دنبال محصولات مراقبت از زخم می آید پر کنیم. ما از شما و سلامتی شما مراقبت می کنیم. ما نمی خواهیم فقط یک فروشگاه آنلاین باشیم که اقلام مراقبت از زخم را می فروشد. ما می خواهیم گنجینه ای از محصولات و اطلاعات باشیم و به مشتریان خود در شناسایی نیازهایشان کمک کنیم.

به طور کلی، مراقبت از زخم شامل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مراقبانی است که نقش مهمی در این امر دارند. مراقبت از زخم بدون مشاوره واجد شرایط امکان پذیر نیست. ما نوع مناسب پانسمان برای زخم شما و بهترین روش برای درمان آن را می دانیم. اما ما معتقدیم مشتری نیز باید از منابع آگاه و مطلع باشد. ما احساس می کنیم آگاهی مصرف کننده درباره زخم ها و محصولات مربوطه بسیار ناقص است.

درمان یک زخم فقط خرید پانسمان و اعمال آن نیست. بلکه نیاز به ارزیابی بر اساس علل، میزان و نوع ترشحات، بافت های اطراف، محل و عوامل مرتبط دارد. سپس درمان آغاز می شود.

امروزه  درمانجو یک متخصص مرتبط و مورد اعتماد است. ما محصولات گسترده ای را برای شما به ارمغان می آوریم در حالی که دو تعهد وجدانی"  کیفیت و مقرون به صرفه بودن را حفظ می کنیم. ما همچنین سعی کرده ایم با ارائه چک لیست، راهنما، مقالات مرتبط و موارد دیگر، آموزنده و راهنما باشیم.


فروشگاه آنلاین درمانجو با تیمی متعهد به خدمات رسانی به نیازهای شما در اختیارتان هستند. همکاران ما آموزش دیده و دانش گسترده ای در مورد محصولات دارند، بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال مرتبط، می توانید با ما تماس بگیرید.

ما در هنگام انتخاب محصولات بسیار مراقبیم تا با کیفیت ترین محصولات در سبد فروش ما باشد. خرید آنلاین از ما آسان و پردازش نیز به سرعت انجام می شود. اگر مشکلی در خرید خود دارید می توانید با شماره تلفن 0901310774 تماس بگیرید. همچنین می توانید درخواست های خود را به خدمات مشتریان ارسال کنید.


درمانجو

پیشبرد مراقبت های پیشرفته سلامت

ما مراقبت سلامت شما هستیم!