اخبار و اطلاعات پزشکی


اخبار پزشکی و رویداد های حوزه درمان زخم را می توانید در درمانجو دنبال کنید. ما شما را از جدیدترین اطلاعات و اخبار و رویداد های روز دنیا دنبال کنید.


جراحی قلب باز بدون بیهوشی

جراحی قلب باز بدون بیهوشی

تصویر ، چهره بیمار متحیری را نشان می‌دهد که در دهه اخیر جراحی قلب باز روی او انجام‌ گرفته است. این بیمار ۲۳ساله زیر تیغ جراحی قلب باز بیمارستان WOCKHARDT می‌رود درحالی ‌که هنوز بیدار است . پزشکان روش بی‌حس کردن اپی دورال از طریق گردن را به بیهوشی عمومی ترجیح می‌دهند.

سمینار آموزشی مدیریت زخم در بیمارستان نیروی دریایی ولیصعر (عج) رشت

سمینار آموزشی مدیریت زخم در بیمارستان نیروی دریایی ولیصعر (عج) رشت

سمینار آموزشی اصول مراقبت از زخم و روش پانسمان های نوین توسط شرکت درمانجو برای پرستاران، پزشکان جهت سهولت در ترمیم زخم های باز، ضد عفونی کردن زخم به طرز صحیح، پانسمان کردن زخم و روش استفاده از محصولات به نحو صحیح و آگاهانه در بیمارستان نیروی دریایی ولیصعر (عج) رشت برگزار گردید.

خطرات پودر در دستکش های جراحی

خطرات پودر در دستکش های جراحی

خطرات پودر در دستکش های جراحی از مدت ها قبل شناخته شده و کاملاً مستند بوده است. حذف پودر  از دستکش می تواند به از بین بردن چندین اثر سوءی بر سلامتی که ممکن است در نتیجه استفاده از آن ایجاد شود ، مانند چسبندگی بعد از عمل ، گرانولوم ، آلودگی زخم و تاخیر در ترمیم زخم می باشد کمک کند.

درباره‌ی مجله درمانجو
مجله پزشکی درمانجو با تیمی آموزش دیده و دارای مدارک تخصصی پزشکی و پیراپزشکی دانش گسترده ای در مورد محصولات و حوزه های درمانی دارند و مقالات و اطلاعات بروز این حوزه را در اختیار شما قرار می دهند.
اطلاعات بیش‌تر