مجله پزشکی درمانجو


ما در درمانجو چالش های درمان زخم و مراقبت از بیماران را درک می کنیم و سعی می کنیم خلاء هایی را که وقتی یک خریدار به دنبال محصولات مراقبت از زخم می آید پر کنیم. ما از شما و سلامتی شما مراقبت می کنیم. ما نمی خواهیم فقط یک فروشگاه آنلاین باشیم که اقلام مراقبت از زخم را می فروشد. ما می خواهیم گنجینه ای از محصولات و اطلاعات باشیم و به مشتریان خود در شناسایی نیازهایشان کمک کنیم.


تحوه تعویض کیسه کلستومی

تحوه تعویض کیسه کلستومی

کلستومی سوراخی است که در کولون (روده بزرگ) ایجاد می شود و اغلب در سمت چپ شکم قرار داشته و روده را به خارج از بدن هدایت می کند. این امر می تواند اگر بخشی از رکتوم و یا کولون نیاز به حذف یا دور زدن داشته باشد، ضروری باشد. مواد زائد (مدفوع) از استوم خارج می شود و در یک کیسه کلستومی که به آن متصلست جمع می گردد.

پانسمان نوین و جایگاه استفاده آن

پانسمان نوین و جایگاه استفاده آن

هدف این بخش فراهم کردن یک راهنما برای محصولات معمول زخم در دسترس می باشد. پانسمان های زخم طوری طراحی شده اند تا با بهینه کردن محل زخم به ترمیم آن کمک می کند.

فیلم مقایسه پانسمان نوین اگزوفایبر نقره با اکواسل نقره

فیلم مقایسه پانسمان نوین اگزوفایبر نقره با اکواسل نقره

پانسمان اﮔﺰوﻓﺎﯾﺒﺮ ﻧﻘﺮه با الیاف ژلی شونده با فعالیت آنتی میکروبی سریع، برای زخم های با ترشح بالا می باشد.پانسمان اﮔﺰوﻓﺎﯾﺒﺮ ﻧﻘﺮه از الیاف بافته نشده ی ژلی شونده ، با فعالیت آنتی میکروبی سریع برای محافظت پایدار در مقابل طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی است.

درباره‌ی مجله درمانجو
مجله پزشکی درمانجو با تیمی آموزش دیده و دارای مدارک تخصصی پزشکی و پیراپزشکی دانش گسترده ای در مورد محصولات و حوزه های درمانی دارند و مقالات و اطلاعات بروز این حوزه را در اختیار شما قرار می دهند.
اطلاعات بیش‌تر